Catalog

Prieinamumas

Odos Kvepalai Moterims Yra 6 prekės(-ių).

 • Šis aromatas natūralus, susidedantis iš gėlių, žemės ir medienos natų. Jis yra prabangus ir jausmingas. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Kvepalai pilni subtilaus moteriškumo ir elegancijos. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Vienas papurškimas ir pasklinda intensyvus gėlių – jazminų ir iris gėlių kvapas su žiupsneliu juodųjų pipirų dvelksmu. Giliai jausmingas ir rafinuotas aromatas – palaipsniui atskleidžia moteriškumą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Kvepalai prasideda saldžiai su vaisių aromato dvelksmu, o gardenijų akordai suteikia gelėtumo . Muskuso ir odos pagrindas padaro tai begalo moterišku kvapu. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Tamsios medienos ir baltųjų gėlių mišinys šiam aromatui suteikia paslaptingumo. Šie kvepalai tarsi kelionė per tamsiausius ir tauriausius miškus – pačiulių ir Oud laoso. Juodųjų serbentų natų kontrastas su narcizų ir jazminų akordais tik sustiprina medienos dvelsmą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite...

  22.27 €
  Yra sandėlyje
 • Tai naujas, rytų aromatas moterims. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  22.27 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų