Catalog

Prieinamumas

Gėlių ir Medžių Kvepalai Yra 15 prekės(-ių).

    • Į krepšelį
    2 Review(s)

    Šie kvepalai pasižymi gero skonio simboliu bei unikalia komponentų kompozicija. Jie yra moteriškoji klasika, išsiskirianti elegantiškumu, grakštumu, moderniu aromatu, bei pasitikinčia savimi moterimi. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    16.90 €
    Išparduota
  • 3 Review(s)

    Šviežia, jausminga ir šiuolaikinė sudėtis yra viliojanti ir elegantiška. Gėlių - rožių ir jazminų - aromatai suteikia kvepalams erdvumo ir lengvumo. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    16.90 €
    Yra sandėlyje
    • Į krepšelį
    1 Review(s)

    Stiprus ir drąsus aromatas su specialiu šviežumo efektu. Tiems, kurie išdrįsta svajoti ir nepraleidžia nei vieno šanso. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    15.66 €
    Išparduota
  • 1 Review(s)

    Šis aromatas išsiskiria nepriekaištinga elegancija. Vaisinis. Gelėtas. Saldus. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    15.66 €
    Yra sandėlyje
  • 2 Review(s)

    Modernūs kvepalai, pavergiantys širdį. Serbentų ir mandarinų aromatai su subtiliomis ferzijų, rožių natomis yra tikras rafinuotumo ir jausmingumo simbolis. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    15.66 €
    Yra sandėlyje
    • Į krepšelį

    Aromatas yra lengvo ir šviežio pagrindo. Muskusas ir gintaras nuolat vyraudamas suteikia nenugalimumo jausmą ir erotinę aurą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    15.66 €
    Išparduota
  • Modernus kvapas, nėra per saldus ir įkyrus, tačiau turintis daug tikro žavesio. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    14.01 €
    Yra sandėlyje
  • Šie kvepalai įkūnija tikrą spinduliujančią aistrą, skirtą šiuolaikiškai moteriai. Ryškus ir intensyvus aromatas, savyje turi gaivumo ir nekaltumo, nepaisant jo nepaprastos elegancijos. Grynas, subtilus kvapas. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    15.66 €
    Yra sandėlyje
  • Nuostabiai moteriškas aromatas. Tai kontrastingas taurių ir subtilių kvapų derinys. Rožių esencijos, bergamočių ir blyškiųjų vilkdalgių kvapas lemia aromato rafinuotumą, o šiltas bei stiprus odos kvapas ir pačiulių bei vanilės dvelksmas žadina nenumaldomą geismingumą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite...

    15.66 €
    Yra sandėlyje
  • 1 Review(s)

    Kvepalai prasideda saldžiai su vaisių aromato dvelksmu, o gardenijų akordai suteikia gelėtumo . Muskuso ir odos pagrindas padaro tai begalo moterišku kvapu. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

    16.90 €
    Yra sandėlyje
  • Tai nesenstantis, modernus, gaivus kvapas. Jis nėra švelnus, bet ramus ir samanotas. Kvapas spinduliuoja išmintį ir jausmingumą. Moterims, kurios yra brandžios, bet jaunatviškos!   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

    15.66 €
    Yra sandėlyje
  • Rimtas, dramatiškas ir gausus. Aromatas yra toks tankus, daugiasluoksnis kvapas, kurį sunku apibūdinti žodžiais, pilnas tamsių, paslaptingų niuansų.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

    15.66 €
    Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 15 dalykų