Catalog

Prieinamumas
VIP

VIP - Moterims Yra 26 prekės(-ių).

  • Į krepšelį

  Kvapas prasideda žalių citrinų, irisų gėlėmis ir jazminų akordais, tai žemiškoji šių kvepalų pusė, kurią papildo pačiulių ir sandalmedžio dvelksmas. Tarsi rojus žemėje... Kvepalai prabangūs ir elegantiškis, skirti brandžiai moteriai. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Išparduota
 • 2 Review(s)

  Kvapas prasideda su galingu- kmynų, pipirų ir cinamono – mišiniu. Vėliau, pajaučiami gėlių akcentai, pavyzdžiui, rožių ir jazminų kvapas. Dūmų ir gvajoko medienos suteikia kvepalams šiek tiek pikantiškumo. Labai sudėtingas, rafinuotas, rytietiškas aromatas. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką...

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • Tai aromatas spinduliuojantis savitą, unikalų gėlių - žalumos šviežumą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • 10 Review(s)

  Kvapas lyg pavasario saulė po ilgos žiemos, kuri šviečia ir stiprėja, pradeda žydėti gėlės ir jų nuostabūs kvapai sukuria magišką atmosferą. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • Rožės ,persipynusios su muskusu ir egzotiniai miškais, dvelksmas... Sukuriami neįtikėtini kvepalai, seksualūs, elegantiški ir kilnūs. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Prabangus ir jausmingas vaisių - gėlių aromatas atsiveria gaiviais ir išraiškingais žaliojo obuolio akordais, susiliejančiais su žibuoklių lapų, kvapiojo rausvojo pipiro ir degančiais Kalabrijos bergamotės aromatais. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • Žiedlapių šnabždesys atveria naujus horizontus… Šie kvepalai nukels jus tiesiai į rožių lauko vidurį… Kadagio ir pipiro natos suteikia aromatui glazūruotus akcentus, vėliau kompozicija tampa subtili ir švelni kaip pirmoji saulėta diena po ilgo laiko.. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.06 €
  Yra sandėlyje
 • Tai naujas, rytų aromatas moterims. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.06 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Kvapas yra šviežias, minkštas ir moteriškas, su įdomiomis romo ir medaus užuomenomis.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
 • Šis aromatas yra tamsus, uždengtas ir dūminis kvapas. Kvepalai tarsi miražas dykumos karštyje.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  28.06 €
  Yra sandėlyje
  • Į krepšelį

  Įtakingas, egzotiškas, paslaptingas ir jausmingas kaip minkštas kašmyras. Egzotiškų prieskonių ir viliojančių gėlių natų kupinas aromatas tarsi paslaptingas prisilietimas su šiuolaikiniu žemiškumu.  Minkštas ir spalvingas, tyliai tonuotas kvapas įkūnija gryną jausmingumą.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad...

  28.06 €
  Išparduota
 • 1 Review(s)

  (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  28.88 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 26 dalykų