Moteriški kvepalai Yra 260 prekės(-ių).

 • Subtilūs kvapai pasakoja istoriją, kurios niekas anksčiau nebuvo girdėjęs. Tai dviejų kontrastingų kvapų - jazminų ir medienos - nuostabi dermė.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Kvapas yra aštriai žalias. Drąsus, šviežias ir nepakartojamas.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Šie kvepalai tarsi stebuklas prasidedantis vaikystėje, kai atveriame akis pasauliui ir viskuo žavimės. Jūros šviežumo ir medienos natos sukuria jausmingą aromatą.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Spinduliuojantys. Švelnūs. Žali. Aromatas kvepia tarsi puiki puokštė, sudarytą iš pačių brangiausių gėlių, rožių ir vyšnių žiedų, natų.  Tai yra puikus elegancijos ir jausmingumo derinys – tarsi švelnus šilko prisilietimas prie odos.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Šiuolaikinio moteriškumo aromatas. Stiprus, laisvas ir jausmingas kvapas. Rytietiški ir gaivūs kvepalai, kuriuose gausu unikalių niuansų: Provanso levandos, Indijos sambako jazminų, albumo sandalmedžio ir vanilės natų.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Įtakingas, egzotiškas, paslaptingas ir jausmingas kaip minkštas kašmyras. Egzotiškų prieskonių ir viliojančių gėlių natų kupinas aromatas tarsi paslaptingas prisilietimas su šiuolaikiniu žemiškumu.  Minkštas ir spalvingas, tyliai tonuotas kvapas įkūnija gryną jausmingumą.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad...

  22.27 €
  Yra sandėlyje
 • Šviežias kvapas yra toks pat sprogstantis, kaip ir gausi šviežių gėlių puokštė, gaivus kaip lietingo ryto rasa, kaip pirmasis espreso gurkšnis ryte. Jausmingas, gėlėtas aromatas.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Kvapas yra rytietiškai aštrus.  Ilgai išliekantis, išskirtinis aromatas, kuris nepaliks abejingų.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Sūdyti vaniliniai, kedro ir baltieji gintariniai niuansai kartu su vyraujančiu apelsinų aromatu padaro kvepalus nepakeičiamu kompanionu.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Aromatas saldus kaip medus su gėlių, iriso natomis leidžia švelniai šiltai ir lengvai atsiskleisti medienos užuomenoms.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • Labai gėlėtas, šiek tiek žalias kvapas su klasikiniais niuansais, tokiais kaip ąžuolo samanos, rožės ir lelijos.   (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote.)

  14.01 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Stiprios gėlių natos, perpintos išskirtinės burboniškos vanilės ir švelnių žalumynų pastabomis, sukuria gilų aromatą su nepaprasta aura.

  14.01 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 229 - 240 iš 260 dalykų