Kuo skiriamės nuo kitų analogų pardavėjų ir kodėl verta rinktis mus?

.

EDP, EDT, ... - Kokie skirtumai?

Su šiais pavadinimais pirkėjas sužino apie kvepalų skiedimo klases. Skirtingai aprašyta, tai kvapiųjų aliejų koncentracija kvepaluose. Naudojama norint pasakyti klientui, kiek aromato aliejaus yra kvepaluose.

Tualetinis vanduo (EDT) - 6-9% aromatinių aliejų procentinė dalis.

Eau de Parfum (EDP) - aliejaus procentinė dalis yra 10-14%

Mūsų kvapiosios medžiagos, kurių kvepalų aliejus yra 15%, nusipelno net žymėjimo "Extrait de Parfum" ir todėl yra aukščiausios kvepalų klasės. Kadangi skiedimo klasė "EDP" yra dažniausiai naudojama, mes deklaruojame savo kvepalus kaip "eau de parfums".

.

Ką mes siūlome savo klientams?

.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės kvepalų atitikmenis, kurie yra pagaminti Vokietijoje. Mūsų asortimente daugiau kaip 400 aromatų. Pas mus tikrai rasite savo mėgstamus kvepalus. Pateikti mūsų kvepalų aprašymai padės jums lengviau surasti mėgstamą aromatą, taip pat rasite ir aromatines piramides (kvapiąsias medžiagas), kurios padės lengviau apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Mūsų "Livechat" pokalbių piktogramą rasite apatiniame dešiniajame kampe bei paskambinę  +37062342000 gausite greitą ir kompetetingą patarimą. Užtikrindami kokybišką gamybą bei nuolatinę kokybės kontrolę, mes siūlome kokybišką produktą už priimtiną kainą.

.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį