É 207 Gucci Bamboo atitikmuo 55ml.

25,45 €

Viršutinės natos: bergamotė.

Vidurinės natos: Kasablankos lelija, apelsino žiedai, kvapnieji kanangai.

Pagrindinės natos: sandalmedis, Taitiečių vanilė, ambra.

Kiekis
Yra sandėlyje

...

VIRŠUTINĖS NATOS

BERGAMOTĖ


Šis citrusinis stebuklas suteikia gaivaus, aštraus žavesio ir sujungia subtiliai aštrų ir šiek tiek gėlių aromatą. Tai pagrindinė daugelio klasikinių kvepalų nata ir suteikia ryškią bei pakilią natą.

VIDURINĖS NATOS

KASABLANDOS LELIJA


Ši lelijų rūšis, žinoma dėl savo svaiginančių, stiprių kvepalų, skleidžia sodrų gėlių kvapą. Auginamas daugiausia soduose, jų kvapas yra kvepalų gamybos rafinuotumo ir grynumo simbolis.

PAGRINDINĖS NATOS

SANDALMEDIS


Sandalmedžio kvapas sodrus, kreminis ir egzotiškas, švelnios, šiltos ir aksominės tekstūros. Jis dažnai turi saldžių ir riešutų užuominų. Sandalmedžio aliejus yra populiarus ne tik dėl malonaus kvapo, bet ir dėl ilgalaikių savybių, todėl jis yra puiki bazinė nata daugelyje kvapų kompozicijų.

(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname, kad gausite tai ką matote)

E207

Charakteristikos

Kvapų natos
Ambra
Apelsino Žiedas
Bergamotė
Kasablankos Lelija
Kvapioji Kananga (Ylang-Ylang)
Sandalmedis
Taičio Vanilė
Kvapo kryptis
Gėlės
Vaisinis
Šviežias
Charakteris
Jausmingas
Kasdienis
Sportiškas
Subtilus Ir Moteriškas
Veganiškas
Švytintis

Specifinė nuoroda

ean13
207

Klientų atsiliepimai

Remiantis 1 apžvalga
Miglė Nov 23, 2017

**

Puikus kvapas, ilgai islieka. <br /> Rekomenduoju isbandyti.

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

É 109 DKNY Be Delicious atitikmuo 55ml.

1 Atsiliepimas (-os)
25,45 € 19,09 € −25%
Prieinamumas: 2 Prekyboje

Atraskite šį nenugalimą kvapą. Saldus ir jausmingas, nekaltas ir seksualus, paprastas ir tuo pačiu rafinuotas. Jis kviečia džiaugtis gyvenimu ir mėgautis nuostabiu jos aromatu.

(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

Marc Jacobs Lola kvepalai 55 ml.
  • −25%
  • Išparduota

É 179 Marc Jacobs Daisy atitikmuo 55ml.

25,45 € 19,09 € −25%
Prieinamumas: Išparduota

Kvapas pasižymi žalių lapų ir šviežių žemuogių aromatais, kuriuos papildo jazminų, žibuoklių, gardenijų ir greipfruktų akordai.

(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

É 372 Carolina Herrera Good Girl atitikmuo 55ml.

5 Atsiliepimas (-os)
25,45 € 19,09 € −25%
Prieinamumas: 10 Prekyboje

Viršutinės natos: bergamotė, citrina.

Vidurinės natos: cinamonas, apelsinų žiedai, tuberožė, Bulgarijos rožė, Arabinis jazminas.

Pagrindinės natos: pralinė, muskusas, gintaras, sandalmedis, pačiulis, kakava, kedras, kašmyras, skrudintos tonka pupelės.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti, kad mūsų svetainėje gautumėte geriausią patirtį