Naujos prekės

Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų
 • Vyriškas, galingas ir įsimintinas kvapas, kurio neužmiršite ilgai. Tai išskirtinis derinys, kuris užgrojo aitriojo imbiero ir kardomono natomis. Aromatą sustiprino maninkos vaisius ir levandos. Galutinai akordai užbaigiami odos, vanilės ir medienos aromatais. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką...

  16.95 €
  Yra sandėlyje
 • Grynas saldumas, alsuojantis seksualumu. Šie kvepalai tikrai nepaliks abejingų.(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  16.95 €
  Yra sandėlyje
 • Žalias,  citrusinis ir aštrus aromatas. Geriausias vetiverijų kvapas mūsų asortimente.(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  26.95 €
  Yra sandėlyje
 • Vyriškas aromatas, pripildytas kardamono, kaštono ir vanilės natų. Kvepalai, kurių negalime užmiršti lentynoje, nes niekas neįveiks šio kvapo.(*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  16.95 €
  Yra sandėlyje
 • Kvapas prasideda vaisių, saldžiųjų vyšnių ir rožių žiedlapių natomis kartu su amareto ir vanilės akordais. Medienos, tonka pupelių ir sandalmedžio aromatai užpildo kvepalus ir jie tampa tokiais, kuriems neįmanoma atsispirti. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  26.95 €
  Yra sandėlyje
 • Naudodami šį aromatą neturėtumėte pasikliauti pirmu įspūdžiu! Karamelės, migdolo ir amareto natos sukuria saldumą, kuriame pasislepia rytietiškas aštrumas. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  12.71 € 16.95 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Beprotiškai švelnus ir vasara kvepiantis aromatas. Puikiai tiks megėjams ir tiems, kurie nori įsimylėti. (*kvepalai yra atitikmuo, tačiau mes garantuojame jų kokybę ir užtikriname ,kad gausite tai ką matote)

  16.95 €
  Yra sandėlyje
 • 1 Review(s)

  Stiprios gėlių natos, perpintos išskirtinės burboniškos vanilės ir švelnių žalumynų pastabomis, sukuria gilų aromatą su nepaprasta aura.

  16.95 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 8 iš 8 dalykų